Δευτέρα, 17 Ιανουαρίου 2011

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ

ΦΩΤΟ Ο ΣΚΟΡΕΡ ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,'SPORTIFICO'

-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22-01 ΣΑΒΒΑΤΟ.

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ομιλος 2ος Γυρος 22,23/1/2011
---------------------------------------
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ.2-0
TA ΓΚΟΛ ΑΡΓΑΝΗΣ,ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ.
5 ΔΟΚΑΡΙΑ τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ !!]
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ,ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ,ΚΟΣΜΑΣ.
----------------------------
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ .0-5
Κυριακη,Γηπ Κατω ΑΧΑΡΝΩΝ,
ΩΡΑ 12.30'μμ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ,ΓΕΩΡΓΑΣ,ΔΑΝΕΖΗΣ.
-----------------
ΙΑΣΩΝ-ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2-1
ΓΗΠ.ΙΛΙΟΥ 3.μμ.
ΓΚΑΜΑΡΗΣ,ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ,ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ.
-------------------------
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ .0-1
Κυριακη Γηπ. Πετρουπολης Γ' Ωρα 3μμ.
ΚΟΡΩΝΙΟΣ,ΝΑΡΗΣ,ΚΑΝΕΛΛΟΣ.
---------------------------
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΠΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3-0
ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓ.-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ-ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ][Κ\
......................
2ος ομιλος
------
Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ .3-2
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.μμ
ΓΡΙΜΜΑΣ,ΑΡΓΥΡΟΣ,ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ.
-----------------------------
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ .1-0
ΓΗΠ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 3.μμ Κυριακη
ΣΧΙΖΑΣ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ,ΝΤΑΛΛΑΣ.
------------------------
ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΤΤΙΚΟΣ . 0-0
-------------------
ΑΓ ΕΛΕΟΥΣΑ-ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ. 1-1
ΣΑΒΒΑΤΟ. 3μμ
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ
Αντωνιου.
--------------
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-1
ΠΑΛ ΦΑΛΗΡΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ.1-1
------------------------------
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ομιλος
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-2
11.πμ γηπ Νηαρ-Ηστ Κυριακη.
ΑΡΓΥΡΟΣ,ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ,ΤΑΜΑΛΗΣ.
-------------------------------
ΑΦΟΒΟΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ .1-0
ΓΗΠ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
----------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨ-ΑΚΑΔΗΜΟΣ.0-3
--------------
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.2-0
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ.
-------------
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ.6-0
-----------------
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓ.[Κ]
ΚΥΡΙΑΚΗ 3.μμ[Μελισσιων].
ΧΑΛΙΑΣΟΣ,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ,ΣΑΜΟΙΛΗΣ.
-----------------
ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ. 2-1
ΜΠΑΜΠΑΣ,ΖΑΝΟΣ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
-----------------------
ΡΕΠΟ.ΓΑΛΑΤΣΙ
-------------
ΑΘΗΝΑΙΔΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦ 1-2
------
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ-ΑΤΛΑΣ 1-0
--------------
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜ-ΜΑΡΟΥΣΙ 1-3
-------------------
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 2-0
-------------------
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΣ. 0-0
-------------------------
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ.1-4
---------------------
ΚΥΦΙΣΙΑ 2010-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣ.3-0
----------------------
ΒΥΡΩΝΑΣ-ΥΜΗΤΤΟΣ.2-1
ΧΑΡΙΤΟΣ,ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ,ΣΥΝΑΙΤΗΣ.
--------------
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΛΑΡΙΣΙΑΚΟΣ. 1-0
--------------------
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΝΕΑ ΖΩΗ .2-1
--------------
ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ.3-1
----------------------------
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ 2004.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ-ΑΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 6-0
ΧΙΩΤΕΛΗΣ.
-------------
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1-3
-------------------

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου